Faisal Halim Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
MSL | 2 | 174 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 174 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ACC | 4 (1) | 314 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 9 (1) | 717 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Malaysia Cup | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
MSL | 23 (1) | 1880 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 2911 | 15 | 6 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Malaysia FA Cup | 6 (1) | 467 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 467 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ACC | 4 (4) | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Challenge Cup | 2 (3) | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (7) | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Malaysia FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MSL | 12 (6) | 424 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (6) | 424 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Malaysia FA Cup | 3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MSL | 23 (1) | 1720 | 11 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (1) | 1990 | 12 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Malaysia Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MSL | 20 (1) | 1627 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (1) | 1627 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
MSL | 22 | 1609 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 22 | 1609 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
MSL | 11 | 903 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 11 | 903 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
MSL | 17 (16) | 361 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 17 (16) | 361 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
MSL | 17 (16) | 344 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 17 (16) | 344 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
MSL | 4 (3) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (3) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
MSL | 2 | 174 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
MSL | 23 (1) | 1880 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
MSL | 12 (6) | 424 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
MSL | 23 (1) | 1720 | 11 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
MSL | 20 (1) | 1627 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
MSL | 22 | 1609 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
MSL | 11 | 903 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
MSL | 17 (16) | 361 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
MSL | 17 (16) | 344 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
MSL | 4 (3) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Malaysia Cup | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Malaysia FA Cup | 6 (1) | 467 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 2 (3) | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Malaysia FA Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Malaysia FA Cup | 3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Malaysia Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ACC | 4 (1) | 314 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 9 (1) | 717 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
ACC | 4 (4) | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2027 |
|
AFC Asian Cup Qualification | 5 (3) | 285 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
WC Qualification Asia | 4 | 337 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
AFC Asian Cup Qualification | 2 | 143 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Asian Cup | 3 | 248 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
AFF Championship | 6 | 488 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
King's Cup | 2 (1) | 139 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
WC Qualification Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
AFF Championship | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
11:48
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
11:00
ACV Assen en Harkemase Boys de talentenfabrieken van de Derde Divisie
09:56
Transferzomer in cijfers: zo verhoudt de Eredivisie zich tot de Europese top
Populair transfernieuws
- 3 september
- 10K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views

