Mohamad Abdulnaser Alabbasi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
QSL Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Play-offs 1/2 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
QSL Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Stars League | 10 (1) | 782 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (1) | 962 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Emir Cup | 1 (1) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Qatar Prince Cup | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
QSL Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 13 (3) | 819 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (3) | 1089 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Emir Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
QSL Cup | 5 | 436 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 12 (7) | 411 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (7) | 847 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Emir Cup | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
QSL Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 16 (5) | 1043 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (5) | 1223 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
QSL Cup | 6 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 20 (6) | 1320 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | |
| Total | 26 (6) | 1800 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
QSL Cup | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Stars League | 5 (2) | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Stars League | 10 (1) | 782 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Stars League | 13 (3) | 819 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Stars League | 12 (7) | 411 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Stars League | 16 (5) | 1043 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Stars League | 20 (6) | 1320 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Stars League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Stars League | 5 (2) | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
QSL Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
QSL Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Emir Cup | 1 (1) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Qatar Prince Cup | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
QSL Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Emir Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
QSL Cup | 5 | 436 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Emir Cup | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
QSL Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
QSL Cup | 6 | 480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
QSL Cup | 2 (1) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:40
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
11:50
Zidane Iqbal mag weg bij FC Utrecht: dit zijn de opties
10:50
Feyenoord zet streep door transfer Hadj Moussa en dat is om 2 redenen hartstikke logisch
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 2 september
- 5K+ views
