Mirlind Daku Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Premier League | 2 | 180 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 4 (2) | 209 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Russian Cup | 2 (1) | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (3) | 479 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Premier League | 24 (1) | 2064 | 10 | 1 | 8 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 5 (2) | 349 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2413 | 11 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Premier League | 26 | 2311 | 15 | 5 | 8 | 2 | 0 |
|
|
Russian Cup | 3 (3) | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2409 | 15 | 5 | 8 | 2 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Premier League | 28 | 2458 | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 5 (5) | 168 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (5) | 2626 | 10 | 4 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
1. SNL | 33 (2) | 2781 | 19 | 2 | 9 | 0 | 0 |
|
|
Slovenian Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 294 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (2) | 3075 | 23 | 2 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
1. SNL | 16 | 1428 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Croatia Cup | 3 (3) | 49 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SuperSport HNL | 12 (11) | 302 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (15) | 1791 | 9 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premier League | 2 | 180 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 4 (2) | 209 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Premier League | 24 (1) | 2064 | 10 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Premier League | 26 | 2311 | 15 | 5 | 8 | 2 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premier League | 28 | 2458 | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
1. SNL | 33 (2) | 2781 | 19 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
1. SNL | 16 | 1428 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 12 (11) | 302 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Russian Cup | 2 (1) | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Russian Cup | 5 (2) | 349 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Russian Cup | 3 (3) | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Russian Cup | 5 (5) | 168 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Slovenian Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Croatia Cup | 3 (3) | 49 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 | 294 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
4 (4) | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 (1) | 135 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (4) | 185 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
21C | 7 | 484 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 5 (2) | 244 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
