Milos Cvetkovic Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SLS | 3 (1) | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Serbian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 18 (4) | 1253 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (4) | 1373 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Serbian Cup | 1 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 20 (9) | 1401 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (9) | 1458 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 26 (2) | 2109 | 1 | 5 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 468 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (3) | 2667 | 1 | 5 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 32 (1) | 2724 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (1) | 2814 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SLS | 34 | 3056 | 2 | 9 | 10 | 0 | 0 |
| Total | 34 | 3056 | 2 | 9 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SLS | 30 (3) | 2363 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 30 (3) | 2363 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
efbet Liga | 28 (1) | 2444 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (1) | 2624 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Bulgarian Cup | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 29 | 2597 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (1) | 3047 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SLS | 10 | 803 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 390 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1463 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
SLS | 8 (2) | 504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
SLS | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 11 | 990 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 990 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
SLS | 27 | 2386 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 27 | 2386 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
SLS | 25 | 2018 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 25 | 2018 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
SLS | 8 (1) | 597 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 (1) | 597 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SLS | 3 (1) | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SLS | 18 (4) | 1253 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SLS | 20 (9) | 1401 | 5 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SLS | 26 (2) | 2109 | 1 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SLS | 32 (1) | 2724 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SLS | 34 | 3056 | 2 | 9 | 10 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLS | 30 (3) | 2363 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
efbet Liga | 28 (1) | 2444 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
efbet Liga | 29 | 2597 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SLS | 10 | 803 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
SLS | 8 (2) | 504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
SLS | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 11 | 990 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
SLS | 27 | 2386 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
SLS | 25 | 2018 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
SLS | 8 (1) | 597 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Serbian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Serbian Cup | 1 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Serbian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Bulgarian Cup | 2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 468 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
4 | 390 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
21:54
Ajax ziet marktwaarde Kasper Dolberg snel dieptepunt naderen
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 21K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

