Michele Rigione Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Serie C - Girone B | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ISB | 1 (1) | 60 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone A | 5 (1) | 404 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C Play-offs | 1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 548 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Coppa Italia Serie C | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C - Girone C | 27 (2) | 2237 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C Play-offs | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2325 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Coppa Italia Serie C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone C | 25 (1) | 2033 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Serie C Play-offs | 4 (1) | 309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (2) | 2342 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 29 (1) | 2511 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (1) | 2601 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
ISB | 36 | 3132 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| Total | 36 | 3132 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 29 (2) | 2419 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (3) | 2471 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 20 | 1830 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 2040 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Serie C - Girone A | 9 (1) | 471 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Total | 9 (1) | 471 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
ISB | 13 (3) | 1053 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 14 (4) | 897 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | |
| Total | 27 (7) | 1950 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
5 (2) | 335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 21 (4) | 1545 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (6) | 1880 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
ISB | 29 (3) | 2400 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 29 (3) | 2400 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
ISB | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Serie C - Girone B | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ISB | 1 (1) | 60 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone A | 5 (1) | 404 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Serie C - Girone C | 27 (2) | 2237 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Serie C - Girone C | 25 (1) | 2033 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
ISB | 29 (1) | 2511 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
ISB | 36 | 3132 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
ISB | 29 (2) | 2419 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
ISB | 20 | 1830 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Serie C - Girone A | 9 (1) | 471 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| 2017/2018 |
|
ISB | 13 (3) | 1053 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 14 (4) | 897 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
ISB | 21 (4) | 1545 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
ISB | 29 (3) | 2400 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
ISB | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Coppa Italia Serie C | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Coppa Italia Serie C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
5 (2) | 335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
08:34
PSV ziet transferwaarde Paul Wanner tien miljoen boven aankoopbedrag stijgen
08:14
De erfenis van Mika Godts bij Ajax: oplossing lijkt aanstaande
08:00
FC Twente ziet besluit rond Taha na doorbraak goed uitpakken: waarde bereikt recordhoogte
07:43
Transferwaarde Lushendry Martes na sterke start meer dan verdubbeld bij Sparta Rotterdam
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 5 oktober
- 2K+ views
Feyenoord ziet marktwaarde Lamare Bogarde naar recordhoogte stijgen en kan meeprofiteren
- 7 oktober
- 2K+ views

