Michael Zetterer Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
22 (1) | 1975 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2635 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3420 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
27 | 2430 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2430 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (1) | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
G2B | 11 | 990 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1080 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
19 | 1710 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
13 | 1170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 1260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
TLA | 14 | 1240 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1240 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
G3L | 19 | 1693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Nord | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 | 1693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2013/2014 |
|
G3L | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
22 (1) | 1975 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
27 | 2430 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
G2B | 11 | 990 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
19 | 1710 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
13 | 1170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
TLA | 14 | 1240 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
G3L | 19 | 1693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Nord | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
G3L | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

