Mats Köhlert Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
6 | 434 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 434 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Landspokal Cup | 1 | 71 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (1) | 1583 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (2) | 366 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (3) | 2020 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
29 | 2558 | 0 | 6 | 3 | 0 | 1 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2738 | 0 | 7 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
33 | 2959 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3139 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
33 | 2878 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 4 | 320 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 | 3198 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
33 (4) | 2490 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (4) | 2563 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
32 (17) | 1442 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 120 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (18) | 1628 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
26 | 2179 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 3 | 244 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2423 | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
G2B | 3 (2) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga Nord | 24 (10) | 1381 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (12) | 1471 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Regionalliga Nord | 25 (14) | 1282 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 25 (14) | 1282 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Nord | 7 (1) | 525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (1) | 525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
6 | 434 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
21 (1) | 1583 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
29 | 2558 | 0 | 6 | 3 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
33 | 2959 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
33 | 2878 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
33 (4) | 2490 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
32 (17) | 1442 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
26 | 2179 | 6 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
G2B | 3 (2) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Nord | 24 (10) | 1381 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Regionalliga Nord | 25 (14) | 1282 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Nord | 7 (1) | 525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Landspokal Cup | 1 | 71 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
KNVB Beker | 4 | 320 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 3 | 244 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 (2) | 366 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 120 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
20:00
Ajax na mislopen van Azzedine Ounahi gelinkt aan middenvelder River Plate
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

