Mats Knoester Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Challenge Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 224 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (2) | 2207 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 503 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 118 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (3) | 3008 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
HMK | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 | 1138 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 4 | 398 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (2) | 1879 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 4 (1) | 281 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 2 (1) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (2) | 915 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (6) | 1462 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
HMK | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 27 (2) | 2318 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 | 810 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (4) | 3452 | 0 | 1 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
31 (1) | 2664 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Eredivisie Playoffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2710 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
27 (5) | 1990 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (5) | 2080 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
25 (1) | 2196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2376 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
5 (2) | 274 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 454 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
28 (2) | 2207 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
OTP Bank Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
13 | 1138 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
OTP Bank Liga | 2 (1) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (2) | 915 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
OTP Bank Liga | 27 (2) | 2318 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
31 (1) | 2664 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
27 (5) | 1990 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
25 (1) | 2196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
5 (2) | 274 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Challenge Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
HMK | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 4 | 398 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 4 (1) | 281 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
HMK | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Premier League International Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 | 503 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 118 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
4 (2) | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 810 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

