Mathias Løvik Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
5 (2) | 253 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 253 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 | 300 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (4) | 472 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (6) | 648 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Turkish Cup | 3 (1) | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (11) | 1589 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
6 (6) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 570 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (7) | 1008 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
3. Division - Group 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (9) | 1568 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
NMC | 6 (2) | 382 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (11) | 1950 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 241 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (1) | 844 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
25 (9) | 1451 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
|
|
NMC | 4 | 329 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (9) | 1780 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
NMC | 2 (1) | 88 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 448 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
13 (4) | 834 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 13 (4) | 834 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
NMC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
5 (2) | 253 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
9 (4) | 472 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (6) | 648 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
6 (6) | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
3. Division - Group 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (9) | 1568 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
|
25 (9) | 1451 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
|
13 (4) | 834 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 300 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 3 (1) | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
NMC | 6 (2) | 382 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
NMC | 4 | 329 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
NMC | 2 (1) | 88 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
NMC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
5 (1) | 352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 570 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 241 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
5 (1) | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
19Q | 4 (3) | 61 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
22:10
Feyenoord de dupe van afwijzingen Anis Hadj Moussa en Ayase Ueda
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

