Matheus Babi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
K2 League | 17 (9) | 815 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 17 (9) | 815 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
20 (18) | 470 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 4 (4) | 146 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (22) | 677 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
3 (3) | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 15 (11) | 407 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (15) | 475 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
17 (9) | 876 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Copa Uruguay | 1 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (9) | 957 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
League Cup | 4 (1) | 300 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (11) | 1359 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (12) | 1659 | 6 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
6 (6) | 80 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 (2) | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (9) | 138 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
11 (2) | 707 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Carioca Serie A | 1 | 46 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 | 61 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 8 (7) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (9) | 1095 | 8 | 1 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
34 (13) | 2210 | 10 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 5 (2) | 288 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (15) | 2498 | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
K2 League | 17 (9) | 815 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
20 (18) | 470 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Primera Division | 15 (11) | 407 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
17 (9) | 876 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
26 (11) | 1359 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
6 (6) | 80 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
11 (2) | 707 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
34 (13) | 2210 | 10 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CDB | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 4 (4) | 146 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Paranaense 1 | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Copa Uruguay | 1 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
League Cup | 4 (1) | 300 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CDB | 2 (2) | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Carioca Serie A | 1 | 46 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 61 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 5 (2) | 288 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
3 (3) | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CSU | 8 (7) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

