Martin Gambos Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 3 (3) | 34 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 34 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Niké Liga | 20 (12) | 888 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Slovakia Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (12) | 978 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Armenian Cup | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
APR | 10 (3) | 502 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 486 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (4) | 988 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Armenian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
APR | 31 (4) | 2197 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (4) | 2287 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
SSU | 12 (9) | 316 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 12 (9) | 316 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SWS | 3 (3) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
SSU | 12 | 944 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 12 | 944 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
G3L | 8 (4) | 446 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
Niké Liga | 15 (4) | 941 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (8) | 1387 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
2. Liga | 3 | 210 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 5 (2) | 287 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 497 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
2. Liga | 2 (2) | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 21 (7) | 1276 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (9) | 1329 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
2. Liga | 21 (2) | 1646 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 7 (4) | 337 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (6) | 1983 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
2. Liga | 8 | 706 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Bayern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 706 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Bayern | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Crystalbet Erovnuli Liga | 3 (3) | 34 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Niké Liga | 20 (12) | 888 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
APR | 10 (3) | 502 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
APR | 31 (4) | 2197 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
SSU | 12 (9) | 316 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
SSU | 12 | 944 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
G3L | 8 (4) | 446 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
Niké Liga | 15 (4) | 941 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
2. Liga | 3 | 210 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 5 (2) | 287 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
2. Liga | 2 (2) | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 21 (7) | 1276 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
2. Liga | 21 (2) | 1646 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 7 (4) | 337 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
2. Liga | 8 | 706 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Bayern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Bayern | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Slovakia Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Armenian Cup | 0 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Armenian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SWS | 3 (3) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
7 | 486 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 2 (1) | 134 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:00
Data toont aan: Tolu Arokodare is meer dan alleen cultheld bij Ajax
19:00
Situatie Gonçalo Borges steeds pijnlijker: hoe nu verder met recordaankoop van Feyenoord?
18:00
Dit is PSV misgelopen met Tsjechisch international Ladislav Krejci
15:20
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

