Mark Harris Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 93 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
37 (27) | 1017 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (29) | 1140 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
46 (12) | 2907 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (13) | 2914 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 5 (2) | 268 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 230 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
46 (1) | 3700 | 15 | 4 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 55 (4) | 4231 | 19 | 5 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
35 (21) | 1613 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (21) | 1836 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 (17) | 1539 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 110 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (18) | 1727 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
16 (10) | 644 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (11) | 650 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
3 (2) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 13 (12) | 175 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (14) | 302 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 300 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
15 (10) | 546 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (3) | 303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (14) | 1150 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (2) | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
37 (27) | 1017 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
46 (12) | 2907 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
46 (1) | 3700 | 15 | 4 | 4 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
35 (21) | 1613 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
34 (17) | 1539 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
16 (10) | 644 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
National League | 13 (12) | 175 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
15 (10) | 546 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (3) | 303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 93 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 5 (2) | 268 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 230 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 110 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
3 (2) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 300 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
6 (4) | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
4 (1) | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

