Marcinho Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
BSC | 17 | 1389 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 4 | 349 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Norte | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Verde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paraense | 9 | 788 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2526 | 6 | 6 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSB | 22 (18) | 502 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 4 (2) | 216 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (20) | 718 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Alagoas | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSB | 19 (1) | 1549 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Catarinense 1 | 12 (5) | 376 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (7) | 1934 | 1 | 2 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSB | 10 (9) | 175 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 9 (3) | 434 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (12) | 609 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
BSB | 20 (9) | 1043 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 10 (3) | 485 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (13) | 1642 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
ACC | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 37 (2) | 2997 | 8 | 5 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (2) | 3177 | 8 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
BSB | 6 (3) | 356 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (3) | 356 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
BSB | 18 (2) | 1345 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 18 (2) | 1345 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
BSB | 23 (16) | 853 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 5 (5) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (21) | 853 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSC | 17 | 1389 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
BSB | 22 (18) | 502 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSB | 19 (1) | 1549 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
BSB | 10 (9) | 175 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
BSB | 20 (9) | 1043 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
BSB | 37 (2) | 2997 | 8 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
BSB | 6 (3) | 356 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
BSB | 18 (2) | 1345 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
BSB | 23 (16) | 853 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CDB | 4 | 349 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa Norte | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Verde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paraense | 9 | 788 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Catarinense 1 | 4 (2) | 216 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Alagoas | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Catarinense 1 | 12 (5) | 376 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
PAO | 9 (3) | 434 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 10 (3) | 485 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
Paranaense 1 | 5 (5) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
ACC | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
14:05
AZ kan focus verleggen naar uitgaande transfers in slotfase transferperiode
13:45
Zo kan PSV de magische grens van 100 miljoen aan inkomsten doorbreken
13:25
Jordi Cruijff moet deze taken nog afvinken na afronding transfers Adingra en Kehrer
12:20
FC Utrecht haalt met Medic en Panagiotou ontbrekende puzzelstukjes voor verdediging
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 3K+ views

