Marcelo Carné Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
BSB | 22 | 1896 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
PAO | 8 | 720 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa Centro-Oeste | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2706 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SAD | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
U17 | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 | 1980 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 | 2070 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
14 | 1260 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Primeira Liga - Play-offs | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 | 1470 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
BSB | 34 | 3010 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 |
|
|
CDB | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3280 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | ||
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2730 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
BSB | 32 | 2880 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3450 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
BSC | 2 | 180 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 3 | 259 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 1009 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Mineiro 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSB | 22 | 1896 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SAD | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
22 | 1980 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
14 | 1260 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
BSB | 34 | 3010 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 |
| 2021 |
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
BSB | 32 | 2880 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
BSC | 2 | 180 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
PAO | 8 | 720 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Centro-Oeste | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
U17 | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CDB | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Copa do Nordeste | 8 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CDB | 6 | 570 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 3 | 259 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
Mineiro 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

