Maksim Mukhin Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Premier League | 5 (2) | 205 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (3) | 237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Premier League | 20 (9) | 1051 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 4 | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (9) | 1370 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Premier League | 12 (2) | 858 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 3 (2) | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (4) | 1093 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Premier League | 17 (8) | 800 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 7 (2) | 488 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (10) | 1288 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Premier League | 26 (4) | 1801 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 2 (1) | 49 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (5) | 1850 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Premier League | 10 (2) | 715 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 4 | 291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (3) | 1050 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 6 | 534 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 534 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premier League | 5 (2) | 205 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Premier League | 20 (9) | 1051 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premier League | 12 (2) | 858 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Premier League | 17 (8) | 800 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Premier League | 26 (4) | 1801 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Premier League | 10 (2) | 715 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Russian Cup | 1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Russian Cup | 4 | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Russian Cup | 1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Russian Cup | 3 (2) | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Russian Cup | 7 (2) | 488 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Russian Cup | 2 (1) | 49 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Russian Cup | 4 | 291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
UYL | 6 | 534 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
