Lorenzo Montipò Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
35 | 3150 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 | 3240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 | 3330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
37 | 3330 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 3420 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
38 | 3420 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 3510 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 34 | 3060 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
37 | 3330 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 37 | 3330 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 35 | 3150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3240 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 28 | 2520 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 39 | 3510 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 40 | 3600 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Serie C - Girone B | 5 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
ISB | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
ISB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
35 | 3150 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
36 | 3240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
37 | 3330 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
38 | 3420 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
34 | 3060 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
37 | 3330 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
ISB | 35 | 3150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
ISB | 28 | 2520 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
ISB | 39 | 3510 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
ISB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Serie C - Girone B | 5 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
ISB | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
ISB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

