Liangming Lin Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 161 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 17 (6) | 990 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (6) | 1151 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ACC | 5 (3) | 249 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (3) | 249 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 180 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 25 (4) | 1783 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 1963 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Chinese FA Cup | 3 | 158 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 26 (3) | 1725 | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 1883 | 10 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Chinese FA Cup | 2 (1) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 25 (3) | 2032 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 2169 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Chinese Super League | 28 (7) | 2120 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 28 (7) | 2120 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Chinese FA Cup | 3 (1) | 202 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Chinese Super League | 14 (3) | 1055 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (4) | 1257 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Chinese Super League | 14 (2) | 985 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 (2) | 985 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Chinese Super League | 17 (6) | 990 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Chinese Super League | 25 (4) | 1783 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chinese Super League | 26 (3) | 1725 | 9 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Chinese Super League | 25 (3) | 2032 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chinese Super League | 28 (7) | 2120 | 12 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chinese Super League | 14 (3) | 1055 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Chinese Super League | 14 (2) | 985 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SSD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 161 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Chinese FA Cup | 2 | 180 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chinese FA Cup | 3 | 158 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Chinese FA Cup | 2 (1) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chinese FA Cup | 3 (1) | 202 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ACC | 5 (3) | 249 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
WC Qualification Asia | 6 (4) | 318 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
Asian Cup | 3 (2) | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Tournoi Maurice Revello | 4 (1) | 263 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

