Liam Thompson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 401 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 464 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (6) | 1026 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (7) | 1054 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 151 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (10) | 1631 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National League Cup | 1 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (10) | 1823 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
24 (18) | 715 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 85 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (19) | 890 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
3 (1) | 229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 293 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (3) | 190 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (12) | 196 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
National League | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (16) | 1268 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
23 (4) | 1524 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 9 | 740 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (4) | 2354 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 17 (4) | 1234 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (4) | 1318 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division One | 5 (3) | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 15 | 1306 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 6 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 2024 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 18 (2) | 1381 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 18 (2) | 1381 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 2 (1) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
5 | 401 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
17 (6) | 1026 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
28 (10) | 1631 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
24 (18) | 715 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 85 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
13 (12) | 196 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
National League | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
23 (4) | 1524 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 9 | 740 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division One | 17 (4) | 1234 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division One | 5 (3) | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 15 | 1306 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 18 (2) | 1381 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 2 (1) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 151 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National League Cup | 1 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
3 (1) | 229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 293 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (3) | 190 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Premier League International Cup | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
UYL | 6 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

