Liam Dick Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SCC | 4 (2) | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 5 (1) | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 567 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 3 (1) | 254 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 27 (5) | 2039 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 5 (1) | 373 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (7) | 2756 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 20 (5) | 1558 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
SLC | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (5) | 1948 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Challenge Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 34 (1) | 2967 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 5 | 510 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Premiership Play-Offs | 4 | 390 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 48 (1) | 4317 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 5 | 455 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 33 | 2943 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 4 | 420 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 45 | 4088 | 3 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Challenge Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 27 (1) | 2306 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 6 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (1) | 3386 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SCC | 24 | 2055 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 5 | 480 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2625 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SCC | 18 | 1426 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
SLC | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 146 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 1962 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
SCC | 34 | 3060 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 | 3510 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
SCC | 13 | 1131 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 1221 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
SLC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
SCC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
SLC | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
Premiership Play-Offs | 3 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
Scottish Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SCC | 4 (2) | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SCC | 27 (5) | 2039 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SCC | 20 (5) | 1558 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SCC | 34 (1) | 2967 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SCC | 33 | 2943 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SCC | 27 (1) | 2306 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SCC | 24 | 2055 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SCC | 18 | 1426 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2018/2019 |
|
SCC | 34 | 3060 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SCC | 13 | 1131 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SCC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
SLC | 5 (1) | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 3 (1) | 254 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 5 (1) | 373 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Challenge Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 5 | 510 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 5 | 455 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 | 420 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Challenge Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 6 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
SLC | 5 | 480 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
SLC | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 2 | 146 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
SLC | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
SLC | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
SLC | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
Scottish Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

