Leonel Strumia Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Kazakhstan Cup | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 12 | 1079 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Virsliga | 7 | 603 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1744 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
First League | 4 (2) | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 166 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (2) | 675 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Cyprus Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Protathlima Cyta | 10 (3) | 660 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (4) | 870 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Kazakhstan Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 19 (3) | 1445 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1835 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Kazakhstan Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 24 (2) | 2048 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (3) | 2048 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Virsliga | 29 (1) | 2496 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 29 (1) | 2496 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
6 (1) | 524 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 6 (1) | 524 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Virsliga | 25 (3) | 1855 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 25 (3) | 1855 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Virsliga | 22 | 1810 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| Total | 22 | 1810 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Virsliga | 24 | 2095 | 1 | 0 | 10 | 0 | 1 |
| Total | 24 | 2095 | 1 | 0 | 10 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Virsliga | 3 (2) | 90 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 90 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Virsliga | 5 (3) | 206 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 5 (3) | 206 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Premier League | 12 | 1079 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Virsliga | 7 | 603 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
First League | 4 (2) | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Protathlima Cyta | 10 (3) | 660 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Premier League | 19 (3) | 1445 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Premier League | 24 (2) | 2048 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Virsliga | 29 (1) | 2496 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Virsliga | 25 (3) | 1855 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Virsliga | 22 | 1810 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2019 |
|
Virsliga | 24 | 2095 | 1 | 0 | 10 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
Virsliga | 3 (2) | 90 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Virsliga | 5 (3) | 206 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Kazakhstan Cup | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Cyprus Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Kazakhstan Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Kazakhstan Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 166 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
6 (1) | 524 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
11:50
Zidane Iqbal mag weg bij FC Utrecht: dit zijn de opties
10:50
Feyenoord zet streep door transfer Hadj Moussa en dat is om 2 redenen hartstikke logisch
09:55
De transfers die iedereen heeft gemist in Nederland
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 2 september
- 5K+ views

