Lautaro Montoya Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 22 (6) | 1486 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (6) | 1576 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
ABN | 14 (1) | 1146 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 14 (1) | 1146 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa de la Superliga | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Copa de la Superliga | 3 (3) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 3 (1) | 182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (3) | 764 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| Total | 18 (7) | 1031 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
12 (2) | 851 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (1) | 540 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (3) | 1391 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
21 (6) | 1463 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 21 (6) | 1463 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Copa Argentina | 2 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Copa Argentina | 3 | 300 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 300 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
4 (1) | 229 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 (1) | 229 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 75 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
4 | 316 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 316 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
CSU | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
ABN | 22 (6) | 1486 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
ABN | 14 (1) | 1146 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
12 (3) | 764 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
|
12 (2) | 851 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (1) | 540 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
21 (6) | 1463 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
4 (1) | 229 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
4 | 316 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa de la Superliga | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Copa de la Superliga | 3 (3) | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Copa Argentina | 2 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Copa Argentina | 3 | 300 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CSU | 3 (1) | 182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
CSU | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
