Gyeong-hwan Son Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 |
|
National League | 8 | 677 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 677 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
National League | 27 (3) | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 27 (3) | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
National League | 26 (4) | 1975 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 26 (4) | 1975 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
National League | 29 (2) | 2486 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 29 (2) | 2486 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
National League | 24 (1) | 2110 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 24 (1) | 2110 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
National League | 20 (1) | 1753 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 20 (1) | 1753 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
National League | 28 | 2479 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 28 | 2479 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
National League | 8 (4) | 492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 13 (2) | 1000 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (6) | 1492 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Korean FA Cup | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 24 (2) | 2026 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (2) | 2206 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
National League | 15 | 1350 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 15 | 1350 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
National League | 23 (1) | 1620 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 23 (1) | 1620 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
National League | 8 | 677 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
National League | 27 (3) | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
National League | 26 (4) | 1975 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
National League | 29 (2) | 2486 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
National League | 24 (1) | 2110 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
National League | 20 (1) | 1753 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
National League | 28 | 2479 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
National League | 8 (4) | 492 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League | 13 (2) | 1000 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
National League | 24 (2) | 2026 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
National League | 15 | 1350 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
National League | 23 (1) | 1620 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Korean FA Cup | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:13
PSV profiteert mee van recordtransfer Brughmans naar Liverpool
12:41
Komst verdediger bittere noodzaak voor PSV na komst Sami Ouaissa en Ayoni Santos?
12:23
De reden achter de transfer van Cedric Hatenboer naar Sparta Rotterdam
12:02
PSV aast op Arthur Vermeeren: Eindhovenaren hopen op huurdeal met RB Leipzig
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views

