Kristian Thorstvedt Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 (2) | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (5) | 2458 | 4 | 4 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (6) | 2479 | 4 | 4 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 22 | 1926 | 7 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (1) | 2022 | 7 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 (4) | 2414 | 6 | 2 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (6) | 2473 | 6 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (18) | 1133 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (18) | 1197 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Belgian Cup | 2 | 179 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
35 (8) | 2498 | 6 | 3 | 4 | 0 | 1 | |
|
|
|
2 (1) | 85 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 438 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (10) | 3200 | 7 | 3 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
Belgian Cup | 4 | 318 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (8) | 2025 | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (8) | 2343 | 9 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
8 (3) | 439 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 (3) | 439 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
26 (5) | 1875 | 10 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 2 | 180 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (5) | 2055 | 13 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
OBOS-ligaen | 24 (4) | 1609 | 9 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 24 (4) | 1609 | 9 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 (2) | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
32 (5) | 2458 | 4 | 4 | 9 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ISB | 22 | 1926 | 7 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
34 (4) | 2414 | 6 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
31 (18) | 1133 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
35 (8) | 2498 | 6 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
30 (8) | 2025 | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
8 (3) | 439 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
26 (5) | 1875 | 10 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
OBOS-ligaen | 24 (4) | 1609 | 9 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (2) | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Belgian Cup | 2 | 179 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Belgian Cup | 4 | 318 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
NMC | 2 | 180 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 85 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 438 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
FWC | 2 (1) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
3 (2) | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
6 (6) | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 (4) | 158 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
8 (2) | 507 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 2021 |
|
21C | 6 (1) | 427 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 Poland |
|
U20 | 3 (2) | 104 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:45
Feyenoord in Schotland gelinkt aan transfer van spits Rangers FC
21:25
Oscar Gloukh grote winnaar bij uitblijven transfer Azzedine Ounahi
21:05
Dit haalt Ajax in huis met Enzo Boyomo als Osasuna voorstel van Jordi Cruijff accepteert
20:35
Waarom Ajax in Borja Sainz een opvolger van Mika Godts ziet
Populair transfernieuws
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 25 augustus
- 6K+ views
Marc Overmars sluit zijn grootste deal bij Antwerp na akkoord met Sunderland
- 29 augustus
- 5K+ views

