Kamaldeen Sulemana Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
3 (2) | 55 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (16) | 1001 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (7) | 288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (25) | 1344 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 27 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 153 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
26 (9) | 1406 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (11) | 1586 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
25 (15) | 947 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 |
|
|
|
1 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (15) | 1005 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (12) | 315 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
18 (8) | 967 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 186 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (24) | 1504 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (9) | 974 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group E | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (2) | 353 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (13) | 1383 | 5 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
29 | 2476 | 10 | 5 | 9 | 1 | 0 |
| Total | 29 | 2476 | 10 | 5 | 9 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
13 (7) | 577 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 13 (7) | 577 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
25 (16) | 1001 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
U18 Serie A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
26 (9) | 1406 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
25 (15) | 947 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
14 (12) | 315 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (8) | 967 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
20 (9) | 974 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group E | 1 (1) | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
29 | 2476 | 10 | 5 | 9 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
13 (7) | 577 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 (2) | 55 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 27 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 153 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
9 (7) | 288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 (2) | 186 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
6 (2) | 353 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 5 (4) | 128 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FWC | 2 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 4 (1) | 233 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CAF World Cup Qualification | 4 | 303 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FWC | 2 (2) | 57 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
3 | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

