Jurica Prsir Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
PKO Ekstraklasa | 6 (4) | 235 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 6 (4) | 235 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Croatia Cup | 3 (1) | 151 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 33 (2) | 2601 | 7 | 3 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 2752 | 8 | 4 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Croatia Cup | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 20 (3) | 1511 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (4) | 1631 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Croatia Cup | 3 (1) | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 34 (2) | 2743 | 3 | 3 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (3) | 2939 | 3 | 3 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Croatia Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 34 (2) | 2734 | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | |
| Total | 36 (2) | 2914 | 1 | 5 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Croatia Cup | 3 (1) | 167 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 29 (7) | 1860 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (8) | 2027 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SuperSport HNL | 13 (10) | 361 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (10) | 361 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
HNL | 14 (5) | 835 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (5) | 835 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
HNL | 15 (7) | 690 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 15 (7) | 690 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
PKO Ekstraklasa | 6 (4) | 235 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SuperSport HNL | 33 (2) | 2601 | 7 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SuperSport HNL | 20 (3) | 1511 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SuperSport HNL | 34 (2) | 2743 | 3 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SuperSport HNL | 34 (2) | 2734 | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SuperSport HNL | 29 (7) | 1860 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SuperSport HNL | 13 (10) | 361 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
HNL | 14 (5) | 835 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
HNL | 15 (7) | 690 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Croatia Cup | 3 (1) | 151 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Croatia Cup | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Croatia Cup | 3 (1) | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Croatia Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Croatia Cup | 3 (1) | 167 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
21C | 3 (1) | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

