Junior Tchamadeu Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (3) | 2047 | 1 | 2 | 11 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (3) | 2047 | 1 | 2 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
41 (6) | 3139 | 1 | 2 | 10 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 240 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (6) | 3559 | 1 | 2 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (6) | 872 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 325 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 3 | 208 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (6) | 1525 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
41 (3) | 3408 | 5 | 2 | 14 | 0 | 0 | |
| Total | 46 (4) | 3807 | 5 | 2 | 15 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 5 (1) | 331 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
26 (5) | 1826 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 33 (6) | 2337 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
11 (3) | 729 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 11 (3) | 729 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
26 (3) | 2047 | 1 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
41 (6) | 3139 | 1 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
15 (6) | 872 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 325 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 3 | 208 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
41 (3) | 3408 | 5 | 2 | 14 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
26 (5) | 1826 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
11 (3) | 729 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 240 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 5 (1) | 331 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 2 | 148 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
4 | 284 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
2 (2) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

