Juanmi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
3 | 215 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (8) | 171 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (8) | 386 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 154 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (5) | 698 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (9) | 241 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (4) | 181 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (19) | 1318 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
U17 | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (7) | 883 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Pro League | 16 (3) | 1056 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (10) | 2007 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (13) | 928 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 176 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (14) | 1206 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
6 (1) | 440 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (7) | 2148 | 16 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (4) | 324 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 46 (12) | 2912 | 20 | 4 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
4 (2) | 252 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (11) | 599 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (13) | 851 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
8 (6) | 261 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Total | 8 (6) | 261 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
|
4 (2) | 203 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (14) | 1520 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 | |
| Total | 34 (16) | 1723 | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (12) | 1491 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (3) | 287 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (15) | 1958 | 10 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
6 (4) | 266 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
35 (1) | 1835 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 41 (5) | 2101 | 6 | 0 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (12) | 161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (4) | 68 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (16) | 319 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 (8) | 2157 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (8) | 2157 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
2 | 163 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (13) | 7 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (13) | 170 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 19 (5) | 1146 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (8) | 1187 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
6 (4) | 214 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (4) | 214 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
17 (11) | 360 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 17 (11) | 360 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2009/2010 |
|
|
5 (5) | 106 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (5) | 106 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
8 (8) | 171 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
13 (5) | 698 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (9) | 241 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
16 (7) | 883 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Pro League | 16 (3) | 1056 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
22 (13) | 928 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
33 (7) | 2148 | 16 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
16 (11) | 599 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
8 (6) | 261 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2018/2019 |
|
|
30 (14) | 1520 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
30 (12) | 1491 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
35 (1) | 1835 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
12 (12) | 161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
34 (8) | 2157 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
22 (13) | 7 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 19 (5) | 1146 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| 2011/2012 |
|
|
6 (4) | 214 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
17 (11) | 360 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2009/2010 |
|
|
5 (5) | 106 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 215 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 154 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
U17 | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
6 (1) | 440 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 (2) | 252 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
4 (2) | 203 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
6 (4) | 266 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
2 | 163 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 (4) | 181 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 | 176 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
7 (4) | 324 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
6 (3) | 287 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
4 (4) | 68 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
2 (2) | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

