Juan Cavallaro Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
LigaPro Serie A | 9 (2) | 519 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 10 (3) | 550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (5) | 1069 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Argentina | 2 (1) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (15) | 581 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (16) | 616 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Argentina | 2 | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 7 (5) | 343 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (3) | 252 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (8) | 732 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Copa de la Superliga | 10 (6) | 434 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (6) | 356 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (12) | 790 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Chilean Cup | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 23 (8) | 1211 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1227 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
CPD | 8 (1) | 483 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 6 (5) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (6) | 483 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
4 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
10 (6) | 465 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 10 (6) | 465 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Copa de la Superliga | 7 (5) | 284 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 7 (5) | 284 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
17 (10) | 707 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 17 (10) | 707 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
CSU | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
2 (1) | 94 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 94 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
15 (9) | 595 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 15 (9) | 595 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
CSU | 2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
CSU | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
|
3 (3) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (3) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
LigaPro Serie A | 9 (2) | 519 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 10 (3) | 550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
|
19 (15) | 581 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
6 (3) | 252 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
9 (6) | 356 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CPD | 23 (8) | 1211 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CPD | 8 (1) | 483 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 6 (5) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
10 (6) | 465 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
17 (10) | 707 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
15 (9) | 595 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Argentina | 2 (1) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Copa Argentina | 2 | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa de la Superliga | 7 (5) | 343 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Copa de la Superliga | 10 (6) | 434 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chilean Cup | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Copa de la Superliga | 7 (5) | 284 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
4 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CSU | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
2 (1) | 94 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
CSU | 2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
CSU | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
3 (3) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

