Juan Brunetta Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
7 | 630 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 630 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
NCL | 9 (2) | 666 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 360 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
MLS All-Star | 1 | 46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (2) | 1072 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
42 (7) | 3179 | 19 | 9 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 42 (7) | 3179 | 19 | 9 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
NCL | 7 | 611 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 4 | 360 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 | 971 | 1 | 7 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
38 (6) | 2744 | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 |
| Total | 38 (6) | 2744 | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2024 |
|
NCL | 6 (2) | 349 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 4 (2) | 214 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
MLS All-Star | 1 (1) | 44 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 607 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
18 | 1594 | 10 | 11 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (2) | 1404 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (2) | 2998 | 17 | 17 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
36 (1) | 2929 | 9 | 9 | 7 | 1 | 0 |
| Total | 36 (1) | 2929 | 9 | 9 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa por México | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 25 (11) | 1377 | 1 | 6 | 7 | 0 | 1 | |
| Total | 26 (11) | 1467 | 2 | 6 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 | 165 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (8) | 471 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (8) | 636 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Copa de la Superliga | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
19 (2) | 1432 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 19 (2) | 1432 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
2 | 162 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 282 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
21 (7) | 1205 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 21 (7) | 1205 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
13 (5) | 682 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 13 (5) | 682 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Copa Argentina | 2 | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 3 (1) | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 284 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
23 (2) | 1664 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 23 (2) | 1664 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
7 | 630 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
42 (7) | 3179 | 19 | 9 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
38 (6) | 2744 | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
18 | 1594 | 10 | 11 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (2) | 1404 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
36 (1) | 2929 | 9 | 9 | 7 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
ISB | 25 (11) | 1377 | 1 | 6 | 7 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
12 (8) | 471 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
19 (2) | 1432 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
21 (7) | 1205 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
13 (5) | 682 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
23 (2) | 1664 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa por México | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 165 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Copa de la Superliga | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Copa Argentina | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Copa Argentina | 2 | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
NCL | 9 (2) | 666 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 360 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
MLS All-Star | 1 | 46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
NCL | 7 | 611 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 4 | 360 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
NCL | 6 (2) | 349 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 4 (2) | 214 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
MLS All-Star | 1 (1) | 44 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
2 | 162 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
CSU | 3 (1) | 119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament | 2 (1) | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

