Joshua Mees Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
G3L | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G2B | 16 (2) | 980 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (2) | 1071 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
G2B | 28 | 2150 | 9 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2194 | 9 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
G2B | 13 (10) | 435 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 13 (10) | 435 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
G2B | 25 (10) | 1203 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (10) | 1372 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
G2B | 16 (13) | 440 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (14) | 539 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
G2B | 29 (20) | 1002 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
GPO | 2 (2) | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 102 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (26) | 1194 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
15 (14) | 312 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 118 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (15) | 430 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
G2B | 21 (9) | 1091 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
GPO | 2 (2) | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (11) | 1146 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
G2B | 22 (5) | 1545 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 171 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (5) | 1716 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Südwest | 28 (4) | 592 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 28 (4) | 592 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
G2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 6 (3) | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (3) | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Regionalliga Südwest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
G3L | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G2B | 16 (2) | 980 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
G2B | 28 | 2150 | 9 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
G2B | 13 (10) | 435 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
G2B | 25 (10) | 1203 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
G2B | 16 (13) | 440 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
G2B | 29 (20) | 1002 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
15 (14) | 312 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
G2B | 21 (9) | 1091 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
G2B | 22 (5) | 1545 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Südwest | 28 (4) | 592 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
G2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Südwest | 6 (3) | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
Regionalliga Südwest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 (1) | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
3 (2) | 102 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 118 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
2 | 171 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

