José Tiznado Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 3 (1) | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 21 (1) | 1844 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (2) | 2250 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Chilean Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 28 | 2434 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2704 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Chilean Cup | 4 | 227 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
CPD | 23 (1) | 1868 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2095 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2023 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 21 (1) | 1748 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | |
| Total | 24 (1) | 2018 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CHB | 18 (1) | 1486 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | |
| Total | 19 (2) | 1530 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Play-offs 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CHB | 8 (8) | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (8) | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Chilean Cup | 4 | 316 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 316 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
CHB | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012 |
|
CHB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
CPD | 21 (1) | 1844 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CPD | 28 | 2434 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CPD | 23 (1) | 1868 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CPD | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 21 (1) | 1748 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | |
| 2022 |
|
CHB | 18 (1) | 1486 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
Play-offs 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CHB | 8 (8) | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
CHB | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012 |
|
CHB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 3 (1) | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Chilean Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chilean Cup | 4 | 227 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chilean Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Chilean Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Chilean Cup | 4 | 316 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

