Jordi Mboula Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chinese Super League | 7 (1) | 516 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (1) | 516 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 12 (7) | 484 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (8) | 511 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
24 (13) | 1149 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 3 (3) | 30 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (16) | 1179 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 | 179 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 18 (6) | 1143 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (6) | 307 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (12) | 1629 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 35 (4) | 2386 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (5) | 2389 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 208 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (6) | 433 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (2) | 973 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (9) | 1614 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 29 (15) | 1290 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (15) | 1290 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (4) | 240 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
SSD | 9 (7) | 258 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (11) | 588 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
7 (4) | 276 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
TDC | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (6) | 333 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (3) | 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Chinese Super League | 7 (1) | 516 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SSD | 12 (7) | 484 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
24 (13) | 1149 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SSD | 18 (6) | 1143 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (6) | 307 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SSD | 35 (4) | 2386 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
11 (6) | 433 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (2) | 973 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
SSD | 29 (15) | 1290 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
7 (4) | 240 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|
|
SSD | 9 (7) | 258 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
7 (4) | 276 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 (3) | 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Taça de Portugal | 3 (3) | 30 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 179 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 208 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
TDC | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

