Jon McLaughlin Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SLC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 5 | 509 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 | 1499 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
32 (1) | 2834 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (1) | 3134 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
49 | 4396 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 55 | 4966 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 | 3240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
43 | 3765 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 | 3975 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
28 | 3894 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 3894 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
44 | 3960 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 47 | 4140 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2013/2014 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
46 | 4140 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 47 | 4230 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (1) | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
23 | 1530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 23 | 1530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
32 (1) | 2834 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
49 | 4396 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
33 | 2970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
43 | 3765 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
28 | 3894 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
44 | 3960 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2013/2014 |
|
|
46 | 4140 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
23 | 1530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
SLC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 5 | 509 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
|
3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
|
2 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

