Jonas Hofmann Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
G2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G3L | 4 (1) | 289 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (1) | 356 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
G3L | 22 (20) | 516 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (20) | 606 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga: Nordost | 26 | 1066 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 1156 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga Playoffs | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga: Nordost | 31 | 2608 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 2878 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Regionalliga: Nordost | 29 (3) | 2339 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 29 (3) | 2339 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Regionalliga West | 4 (1) | 199 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga: Nordost | 4 | 360 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 559 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 22 | 1856 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (1) | 1858 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
G3L | 29 (2) | 2335 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 29 (2) | 2335 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Regionalliga Bayern | 33 | 2925 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| Total | 33 | 2925 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Bayern | 28 (4) | 2049 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 28 (4) | 2049 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
G2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
G3L | 4 (1) | 289 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
G3L | 22 (20) | 516 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Regionalliga: Nordost | 26 | 1066 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Regionalliga: Nordost | 31 | 2608 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Regionalliga: Nordost | 29 (3) | 2339 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Regionalliga West | 4 (1) | 199 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga: Nordost | 4 | 360 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 22 | 1856 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
G3L | 29 (2) | 2335 | 2 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Regionalliga Bayern | 33 | 2925 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2016/2017 |
|
Regionalliga Bayern | 28 (4) | 2049 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
08:00
Souffian El Karouani maakt kort na FC Utrecht-exit volgende transfer: dit is waarom
07:26
Feyenoord ruimt op: deze overbodige spelers moeten nog vertrekken
21:22
Ajax en Jordi Cruijff moeten nog twee prioriteiten van wensenlijstje afstrepen
20:45
Deze spelers van Heracles Almelo hebben potentie voor de top
Populair transfernieuws
- 24 augustus
- 13K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax van kwaliteitsimpuls als laatste grote plannen slagen
- 24 augustus
- 11K+ views
Viktor Tsygankov onderweg naar Ajax: Dit haalt de club in huis op rechtsbuiten
- 25 augustus
- 8K+ views
Ajax moet bij Marc Overmars toeslaan voor 'grootste talent' Antwerp
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views

