Joan Sastre Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Protathlima Cyta | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Greek Cup | 2 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (1) | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (2) | 855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 3 | 286 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (4) | 1234 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 155 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (6) | 1975 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Greek Cup | 4 | 306 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (7) | 1792 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (7) | 2098 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 6 | 469 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (7) | 1670 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (7) | 2229 | 1 | 2 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Greek Cup | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (5) | 255 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (2) | 1210 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (8) | 1701 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 32 (1) | 2617 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2617 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 131 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (3) | 1362 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (3) | 1493 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 29 (1) | 2521 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (2) | 2551 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Protathlima Cyta | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
8 (1) | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
19 (4) | 1234 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
26 (7) | 1792 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
24 (7) | 1670 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
7 (5) | 255 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (2) | 1210 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
SSD | 32 (1) | 2617 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
19 (3) | 1362 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SSD | 29 (1) | 2521 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SSD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Greek Cup | 2 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Greek Cup | 3 | 286 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Greek Cup | 4 | 306 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 6 | 469 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Greek Cup | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 131 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 155 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

