Jérémy Guillemenot Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
PKO Ekstraklasa | 2 (2) | 26 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (2) | 116 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
25 (12) | 1165 | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 98 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (16) | 1319 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
27 (19) | 843 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 91 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (21) | 939 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
33 (18) | 1419 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 4 (1) | 241 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 231 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 157 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (4) | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 49 (26) | 2198 | 9 | 3 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
32 (3) | 2257 | 11 | 7 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 71 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (3) | 2328 | 14 | 7 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
31 (11) | 1622 | 9 | 4 | 8 | 0 | 1 |
|
|
Swiss Cup | 4 | 281 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (11) | 1903 | 10 | 4 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
34 (11) | 1836 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (11) | 1926 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
32 (9) | 1957 | 6 | 6 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 32 (9) | 1957 | 6 | 6 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Austrian Cup | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (2) | 691 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (6) | 799 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
UYL | 7 (2) | 181 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (2) | 181 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
SCL | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
PKO Ekstraklasa | 2 (2) | 26 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
25 (12) | 1165 | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
27 (19) | 843 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
33 (18) | 1419 | 8 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
32 (3) | 2257 | 11 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
31 (11) | 1622 | 9 | 4 | 8 | 0 | 1 |
| 2020/2021 |
|
|
34 (11) | 1836 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
32 (9) | 1957 | 6 | 6 | 9 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
3 (2) | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 (2) | 691 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
SCL | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Polish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Swiss Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Swiss Cup | 4 (1) | 241 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Swiss Cup | 1 | 71 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Swiss Cup | 4 | 281 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Austrian Cup | 1 (1) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (2) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 98 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 91 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
4 (2) | 231 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 157 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (4) | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
UYL | 7 (2) | 181 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 11 (1) | 700 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 2 (2) | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

