Jean-Pierre Tiéhi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
RL2 | 19 (3) | 1322 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 19 (3) | 1322 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
CFA Group B | 12 (7) | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 12 (7) | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Super League 2 | 16 (9) | 248 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 16 (9) | 248 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 4 (1) | 331 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 32 (11) | 1849 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | |
|
|
Championship Play-Offs | 2 (2) | 80 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (14) | 2427 | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
FL2 | 2 (2) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group H | 4 | 354 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 10 (7) | 284 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (9) | 648 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
FLT | 3 (1) | 176 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 22 (3) | 1776 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (4) | 1952 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division Two | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 15 (5) | 805 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (5) | 851 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Premier League 2 Division Two | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 11 (5) | 585 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 585 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
RL2 | 19 (3) | 1322 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
CFA Group B | 12 (7) | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Super League 2 | 16 (9) | 248 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SCC | 32 (11) | 1849 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
FL2 | 2 (2) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group H | 4 | 354 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 10 (7) | 284 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division Two | 22 (3) | 1776 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division Two | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 15 (5) | 805 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Premier League 2 Division Two | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 11 (5) | 585 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Challenge Cup | 4 (1) | 331 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 2 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
FLT | 3 (1) | 176 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views
