Jean-Pierre Rhyner Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
PLC | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
PLC | 23 (3) | 1768 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Total | 23 (3) | 1768 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Primeira Liga - Play-offs | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
PLC | 23 (2) | 1840 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | |
| Total | 24 (2) | 1930 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
SCL | 17 (1) | 1484 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1604 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SCL | 24 | 2148 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 | 2238 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Greek Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (4) | 946 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (4) | 1036 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 86 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
|
2 (1) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Eredivisie Playoffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 6 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (1) | 697 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 8 | 655 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| Total | 9 | 775 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
20 | 1737 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 20 | 1737 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
SCL | 17 (1) | 1430 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
14 | 1260 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2780 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SCL | 9 (5) | 183 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 363 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
PLC | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
PLC | 23 (3) | 1768 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
PLC | 23 (2) | 1840 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SCL | 17 (1) | 1484 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SCL | 24 | 2148 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
15 (4) | 946 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 6 | 540 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
SSD | 8 | 655 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
20 | 1737 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
SCL | 17 (1) | 1430 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
14 | 1260 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
SCL | 9 (5) | 183 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Swiss Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Greek Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 86 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 3 (1) | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

