János Szabó Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
OTP Bank Liga | 6 | 540 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 720 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
HMK | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 20 | 1772 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | |
|
|
|
3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (1) | 2223 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
HMK | 2 | 196 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 18 (2) | 1464 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (2) | 2210 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
HMK | 3 (2) | 187 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 24 (1) | 1937 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 27 (3) | 2124 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
HMK | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 26 (1) | 2125 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2215 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
HMK | 3 (1) | 134 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 26 (1) | 2180 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (2) | 2404 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
OTP Bank Liga | 30 (1) | 2628 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 30 (1) | 2628 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
OTP Bank Liga | 32 (1) | 2779 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 32 (1) | 2779 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
OTP Bank Liga | 19 (2) | 1453 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 19 (2) | 1453 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
OTP Bank Liga | 32 | 2880 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 32 | 2880 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
OTP Bank Liga | 16 | 1393 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Total | 16 | 1393 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
OTP Bank Liga | 20 | 1440 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Total | 20 | 1440 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
OTP Bank Liga | 7 (1) | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (1) | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
OTP Bank Liga | 26 | 2240 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 26 | 2240 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
OTP Bank Liga | 25 | 2250 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| Total | 25 | 2250 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
OTP Bank Liga | 13 (1) | 1024 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 9 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1031 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
OTP Bank Liga | 15 (5) | 1011 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 15 (5) | 1011 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
OTP Bank Liga | 6 | 540 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
OTP Bank Liga | 20 | 1772 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
OTP Bank Liga | 18 (2) | 1464 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
OTP Bank Liga | 24 (1) | 1937 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
OTP Bank Liga | 26 (1) | 2125 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
OTP Bank Liga | 26 (1) | 2180 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
OTP Bank Liga | 30 (1) | 2628 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
OTP Bank Liga | 32 (1) | 2779 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
OTP Bank Liga | 19 (2) | 1453 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
OTP Bank Liga | 32 | 2880 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
OTP Bank Liga | 16 | 1393 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2015/2016 |
|
OTP Bank Liga | 20 | 1440 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2014/2015 |
|
OTP Bank Liga | 7 (1) | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
OTP Bank Liga | 26 | 2240 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
OTP Bank Liga | 25 | 2250 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 |
| 2011/2012 |
|
OTP Bank Liga | 13 (1) | 1024 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OTP Bank Liga | 9 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2010/2011 |
|
OTP Bank Liga | 15 (5) | 1011 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
HMK | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
HMK | 2 | 196 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
HMK | 3 (2) | 187 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
HMK | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
HMK | 3 (1) | 134 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
5 | 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 4 oktober
- 2K+ views
Mika Mármol in waarde verdubbeld na uitstekende periode bij Feyenoord
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 5 oktober
- 2K+ views

