Janis Blaswich Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
11 (1) | 930 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1560 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (1) | 741 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (1) | 1911 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2430 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 527 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (1) | 3317 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
22 | 1980 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 1980 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
26 | 2326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2416 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
26 | 2340 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2340 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
35 | 3106 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3106 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
G3L | 34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3150 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
G3L | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Regionalliga West | 7 | 630 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
Regionalliga West | 23 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 23 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 13 | 1170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 | 1170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
Regionalliga West | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
11 (1) | 930 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
26 | 2340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
22 | 1980 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
26 | 2326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
26 | 2340 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
35 | 3106 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
G3L | 34 | 3060 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
G3L | 30 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 7 | 630 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
Regionalliga West | 23 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Regionalliga West | 13 | 1170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2010/2011 |
|
Regionalliga West | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
9 (1) | 741 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
5 | 450 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
6 (1) | 527 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

