J. Šeda Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 |
|
Tipsport Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 19 | 1710 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1710 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2790 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 14 (1) | 1207 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 14 (1) | 1207 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Czech Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 22 | 1980 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 | 2520 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Fortuna Liga | 32 | 2880 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 32 | 2880 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Fortuna Liga | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 9 | 2070 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 | 2070 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014 |
|
ISL | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
2 | 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 2146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
Fortuna Liga | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
Fortuna Liga | 7 (1) | 579 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (1) | 579 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
Fortuna Liga | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Fortuna Liga | 19 | 1710 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Fortuna Liga | 30 | 2700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Fortuna Liga | 14 (1) | 1207 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Fortuna Liga | 22 | 1980 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Fortuna Liga | 32 | 2880 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Fortuna Liga | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Fortuna Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
Fortuna Liga | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Fortuna Liga | 9 | 2070 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Fortuna Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
ISL | 14 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
2 | 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
Fortuna Liga | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
Fortuna Liga | 7 (1) | 579 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
Fortuna Liga | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Tipsport Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Czech Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Czech Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Czech Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
KNVB Beker | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
