Jacob Jones Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Cymru Premier | 4 (1) | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
Cymru Premier | 1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (2) | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
Cymru Premier | 21 (14) | 814 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAW Championship | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 125 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League South | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (14) | 939 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Concacaf Caribbean Club Championship | 2 | 173 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 173 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
National League | 11 (3) | 622 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
National League Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (3) | 742 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
SLC | 2 (1) | 145 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLO | 26 (2) | 2121 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2356 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 (1) | 172 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (3) | 292 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division Two | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 5 (1) | 391 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (2) | 775 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
FLT | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 18 (1) | 1547 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1745 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 7 | 630 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 630 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Cymru Premier | 4 (1) | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
Cymru Premier | 1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Cymru Premier | 21 (14) | 814 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FAW Championship | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League South | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
National League | 11 (3) | 622 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SLO | 26 (2) | 2121 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (1) | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Vanarama National League North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division Two | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 5 (1) | 391 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Premier League 2 Division One | 2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 18 (1) | 1547 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 7 | 630 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Concacaf Caribbean Club Championship | 2 | 173 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
National League Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SLC | 2 (1) | 145 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 (1) | 172 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Premier League International Cup | 2 (1) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
FLT | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 125 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
