Isak Ssewankambo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Canadian Premier League | 7 (2) | 441 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Championship | 3 (3) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (5) | 485 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
10 (3) | 555 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 10 (3) | 555 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
13 (2) | 861 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 13 (2) | 861 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
SWS | 3 (2) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SWS | 4 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
9 | 706 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 706 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
18 (1) | 1440 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 18 (1) | 1440 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SWS | 3 | 206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
28 (1) | 2323 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 28 (1) | 2323 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SWS | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
|
24 (3) | 1903 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 24 (3) | 1903 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
5 (4) | 177 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (4) | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (8) | 255 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
17 (3) | 1206 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (3) | 1206 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
9 (2) | 551 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (2) | 551 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
5 (1) | 846 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 5 (1) | 846 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Canadian Premier League | 7 (2) | 441 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
10 (3) | 555 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
13 (2) | 861 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
9 | 706 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
18 (1) | 1440 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
28 (1) | 2323 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
|
24 (3) | 1903 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
5 (4) | 177 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (4) | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
|
17 (3) | 1206 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
9 (2) | 551 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
5 (1) | 846 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Championship | 3 (3) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SWS | 3 (2) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SWS | 4 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SWS | 3 | 206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SWS | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
NMC | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 10 | 827 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2017 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
