Ilya Samoshnikov Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Premier League | 4 (2) | 165 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 2 | 122 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (2) | 287 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Premier League | 1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 2 (1) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Russian Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Russian Cup | 3 (1) | 177 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (3) | 299 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Premier League | 24 (2) | 1956 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 9 (5) | 557 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (7) | 2513 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Premier League | 28 (12) | 1498 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 7 (1) | 515 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (13) | 2013 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
RFN | 28 | 2404 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 28 | 2404 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Premier League | 24 | 2013 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 106 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 27 | 2299 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Premier League | 24 (3) | 1831 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| Total | 24 (3) | 1831 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
RFN | 22 (4) | 1657 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 6 (1) | 472 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Russian Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (6) | 2173 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
RFN | 14 | 1237 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1237 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premier League | 4 (2) | 165 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Premier League | 1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 2 (1) | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Premier League | 24 (2) | 1956 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Premier League | 28 (12) | 1498 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
RFN | 28 | 2404 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Premier League | 24 | 2013 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Premier League | 24 (3) | 1831 | 2 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
RFN | 22 (4) | 1657 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 6 (1) | 472 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
RFN | 14 | 1237 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Russian Cup | 2 | 122 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Russian Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 3 (1) | 177 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Russian Cup | 9 (5) | 557 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Russian Cup | 7 (1) | 515 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Russian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Russian Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 106 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 19K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

