Iker Pozo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Premier League | 6 (1) | 404 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 2 | 127 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (1) | 531 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Croatia Cup | 3 | 170 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 32 | 2716 | 4 | 6 | 11 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 2886 | 5 | 6 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Croatia Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 19 (3) | 1302 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 19 (3) | 1302 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Croatia Cup | 1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
HNL | 32 (6) | 2410 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (7) | 2468 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Croatia Cup | 3 (2) | 116 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SuperSport HNL | 7 (6) | 185 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (8) | 301 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division One | 3 (2) | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (2) | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
28 (2) | 2036 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (3) | 2044 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
FLT | 4 | 365 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 687 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 6 | 524 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1576 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Premier League Asia Trophy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
FLT | 5 | 480 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 18 (3) | 1379 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (3) | 1995 | 0 | 3 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
International Champions Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
FLT | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 6 (1) | 474 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (2) | 937 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
UYL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Premier League | 6 (1) | 404 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SuperSport HNL | 32 | 2716 | 4 | 6 | 11 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SuperSport HNL | 19 (3) | 1302 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
HNL | 32 (6) | 2410 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
SuperSport HNL | 7 (6) | 185 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division One | 3 (2) | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
28 (2) | 2036 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Premier League 2 Division One | 8 | 687 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Premier League 2 Division One | 18 (3) | 1379 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
U18 Premier League | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Russian Cup | 2 | 127 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Croatia Cup | 3 | 170 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Croatia Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Croatia Cup | 1 (1) | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Croatia Cup | 3 (2) | 116 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
FLT | 4 | 365 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Premier League Asia Trophy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
FLT | 5 | 480 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
FLT | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
UYL | 6 | 524 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
UYL | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
International Champions Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
UYL | 6 (1) | 474 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
UYL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:40
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
12:25
Het debuut van Erik ten Hag bij FC Twente: zo verliep zijn eerste transferwindow
11:50
Zidane Iqbal mag weg bij FC Utrecht: dit zijn de opties
10:50
Feyenoord zet streep door transfer Hadj Moussa en dat is om 2 redenen hartstikke logisch
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Ajax ziet FC Porto officieel bod neerleggen op Youri Baas
- 2 september
- 5K+ views

