Henry Hore Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Australian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
A-League Men | 16 (5) | 1010 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 16 (5) | 1010 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Australian Cup | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
A-League Men | 12 (2) | 881 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 12 (2) | 881 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
K League 1 | 9 (8) | 386 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 (8) | 386 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
A-League Men | 20 (1) | 1489 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 20 (1) | 1489 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Australian Cup | 4 | 390 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 390 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
A-League Men | 23 (8) | 1406 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 23 (8) | 1406 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Australian Cup | 5 (3) | 316 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Queensland Champions Cup | 2 (1) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 404 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
A-League Men | 23 (6) | 1521 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 23 (6) | 1521 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
Npl Victoria | 18 (1) | 1486 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 18 (1) | 1486 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Npl Queensland | 26 (1) | 2283 | 9 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 26 (1) | 2283 | 9 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
NPL Finals | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Npl Queensland | 10 (3) | 732 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (3) | 942 | 7 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
National Youth League | 8 | 698 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 698 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
National Youth League | 7 | 609 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 609 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
A-League Men | 16 (5) | 1010 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
A-League Men | 12 (2) | 881 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
K League 1 | 9 (8) | 386 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
A-League Men | 20 (1) | 1489 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
A-League Men | 23 (8) | 1406 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
A-League Men | 23 (6) | 1521 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Npl Victoria | 18 (1) | 1486 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Npl Queensland | 26 (1) | 2283 | 9 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
NPL Finals | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Npl Queensland | 10 (3) | 732 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
National Youth League | 8 | 698 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
National Youth League | 7 | 609 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Australian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Australian Cup | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Australian Cup | 4 | 390 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Australian Cup | 5 (3) | 316 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Queensland Champions Cup | 2 (1) | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

