Henrik Langaas Skogvold Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
8 (3) | 437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (3) | 617 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
2 (2) | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (3) | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
30 (6) | 1996 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 1 (1) | 120 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (7) | 2116 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
3. Division - Group 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (3) | 660 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (8) | 484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
NMC | 3 (1) | 142 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
NMC | 4 (3) | 111 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (15) | 1397 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
3. Division - Group 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (8) | 830 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
NMC | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
OBOS-ligaen | 8 | 713 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (8) | 1543 | 10 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
NMC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
4 (4) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (4) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
3 (3) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
8 (3) | 437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
30 (6) | 1996 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
3. Division - Group 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (3) | 660 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (8) | 484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
3. Division - Group 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (8) | 830 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
OBOS-ligaen | 8 | 713 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
4 (4) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
3 (3) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
NMC | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
NMC | 1 (1) | 120 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
NMC | 3 (1) | 142 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 4 (3) | 111 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
NMC | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
NMC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 (2) | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

