Hariss Harun Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
ACC | 3 | 213 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
ASEAN Club Championship | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 303 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
Community Shield | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
S. League | 13 (6) | 683 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (7) | 727 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ACC | 11 (3) | 752 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 5 (2) | 269 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Cup | 6 (5) | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (10) | 1207 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Community Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
S. League | 26 (12) | 1485 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (12) | 1575 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 6 | 512 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 512 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Cup | 6 (1) | 501 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
S. League | 21 (2) | 1665 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (3) | 2166 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
AFC | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Cup | 3 (1) | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
S. League | 23 (1) | 1974 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 32 (2) | 2738 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2021 |
|
MSL | 8 (5) | 383 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
S. League | 10 (1) | 786 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (6) | 1169 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
AFC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MSL | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
AFC | 6 | 540 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
MSL | 20 | 1780 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2320 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
AFC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 5 (2) | 320 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
MSL | 21 (1) | 1830 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (3) | 2240 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
ACC | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
S. League | 20 | 1778 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 1958 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
AFC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 6 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
AFC | 2 | 210 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 10 (1) | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (1) | 930 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2011 |
|
S. League | 22 (1) | 1856 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 22 (1) | 1856 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2010 |
|
S. League | 30 (1) | 2646 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 30 (1) | 2646 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
S. League | 13 (6) | 683 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
S. League | 26 (12) | 1485 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
S. League | 21 (2) | 1665 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
S. League | 23 (1) | 1974 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2021 |
|
MSL | 8 (5) | 383 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
S. League | 10 (1) | 786 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
MSL | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
MSL | 20 | 1780 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
MSL | 21 (1) | 1830 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
S. League | 20 | 1778 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2011 |
|
S. League | 22 (1) | 1856 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2010 |
|
S. League | 30 (1) | 2646 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Community Shield | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Cup | 6 (5) | 186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Community Shield | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Cup | 6 (1) | 501 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Cup | 3 (1) | 224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ACC | 3 | 213 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
ASEAN Club Championship | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
ACC | 11 (3) | 752 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 5 (2) | 269 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
AFC | 6 | 512 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
AFC | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
AFC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
AFC | 6 | 540 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
AFC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 5 (2) | 320 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
ACC | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
AFC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 6 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015 |
|
AFC | 2 | 210 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 10 (1) | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2027 |
|
AFC Asian Cup Qualification | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
AFF Championship | 6 | 522 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
WC Qualification Asia | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
AFF Championship | 4 (3) | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
AFC Asian Cup Qualification | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
AFF Championship | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
WC Qualification Asia | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
AFF Championship | 5 | 480 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
AFF Championship | 4 | 360 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
AFF Championship | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
AFF Championship | 3 | 270 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2012 |
|
AFF Championship | 2 | 130 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
