Hamza Mendyl Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Greek Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 329 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 4 | 329 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 2 (1) | 118 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (6) | 579 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (7) | 697 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (5) | 1773 | 3 | 1 | 9 | 1 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1893 | 3 | 1 | 10 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 2 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
|
28 (3) | 2069 | 0 | 4 | 8 | 0 | 1 | |
| Total | 30 (3) | 2231 | 0 | 4 | 8 | 0 | 2 | ||
| 2021/2022 |
|
|
22 (12) | 1034 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (12) | 1124 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 (2) | 94 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (3) | 171 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
2 | 119 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
18 (2) | 1442 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 | |
|
|
National 3: Group I | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1607 | 1 | 1 | 8 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
|
9 (2) | 545 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (3) | 1002 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
CFA Group C | 1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (2) | 850 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 14 (2) | 1101 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | ||
| 2016/2017 |
|
CFA Group B | 16 | 1440 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1541 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
National 3: Group G | 6 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
4 | 329 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
12 (6) | 579 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
26 (5) | 1773 | 3 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
28 (3) | 2069 | 0 | 4 | 8 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
|
22 (12) | 1034 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
3 (2) | 94 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
18 (2) | 1442 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 |
|
|
National 3: Group I | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
9 (2) | 545 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
CFA Group C | 1 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
|
11 (2) | 850 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| 2016/2017 |
|
CFA Group B | 16 | 1440 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
National 3: Group G | 6 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Greek Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 2 (1) | 118 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 2 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
Turkish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 119 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
6 (1) | 367 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CAF World Cup Qualification | 2 (1) | 93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FWC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

