Bissoli Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
AFC | 11 | 949 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 8 | 716 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
|
|
FA Cup | 2 | 210 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FA Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
TLO | 25 (4) | 1905 | 23 | 3 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 48 (4) | 3960 | 41 | 3 | 7 | 1 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
AFC | 11 (2) | 798 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 9 | 809 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
FA Cup | 2 (2) | 110 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 2 (2) | 116 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
TLO | 30 (5) | 2180 | 25 | 7 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 54 (11) | 4013 | 43 | 9 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FA Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 3 (1) | 90 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
TLO | 15 | 1327 | 16 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (2) | 1417 | 18 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSB | 17 (7) | 887 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 17 (7) | 887 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
32 (3) | 2460 | 14 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Paranaense 1 | 4 (4) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
RSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (7) | 2460 | 14 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
21 (10) | 1016 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 8 (5) | 331 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CSU | 3 | 223 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Mineiro 1 | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 3 (2) | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (18) | 1794 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
15 (9) | 540 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (3) | 322 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 (1) | 28 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Supercopa do Brasil | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (14) | 916 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
TLO | 25 (4) | 1905 | 23 | 3 | 2 | 0 | 1 |
| 2024/2025 |
|
TLO | 30 (5) | 2180 | 25 | 7 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
TLO | 15 | 1327 | 16 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSB | 17 (7) | 887 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
32 (3) | 2460 | 14 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
21 (10) | 1016 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
BSB | 8 (5) | 331 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
15 (9) | 540 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FA Cup | 2 | 210 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FA Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 2 | 180 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
FA Cup | 2 (2) | 110 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 2 (2) | 116 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
FA Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 3 (1) | 90 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Paranaense 1 | 4 (4) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CDB | 2 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Mineiro 1 | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Paranaense 1 | 3 (2) | 90 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
CDB | 1 (1) | 28 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Supercopa do Brasil | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CDB | 1 (1) | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
AFC | 11 | 949 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 8 | 716 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
AFC | 11 (2) | 798 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 9 | 809 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
RSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
CSU | 3 | 223 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
6 (3) | 322 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

